20.4.2024
Pomsta je sladká! Škrtel a spol. poslali diablov do pekla, super nožničky Sowa!

ISTANBUL / Pred dvoma týždňami to bola v Manchestri pre Fenerbahce Istanbul hotová pohroma... V 48. minúte prehrávalo na Old Trafforde 0:4, aby napokon Škrtel a spol. podľahli v 3. kole skupinovej fázy Európskej ligy United 1:4. Dnes to ale bola v Istanbule úplne iná pesnička...

Turecký veľkoklub, za ktorý opäť odohral kapitán našej futbalovej reprezentácie Martin Škrtel celý zápas, mal do odvety bleskový štart. Z rýchleho a nádherného gólu sa isto tešil aj Miroslav Stoch, ktorý presedel súboj s červenými diablami na lavičke.

Trvalo to iba 65 sekúnd a fanúšikovia Fenerbahce sa ocitli na vrchole blaha. Po centri Kaldirima sa vtedy parádne zhostil zakončenia skúsený 30-ročný senegalský útočník Moussa Sow. Ten vystrihol nádherné nožničky a španielsky brankár United David De Gea iba neveriacky čumel ako žaba z prachu... Tesne pred zavŕšením hodiny hry trafil presne aj Holanďan Jeremain Lens a za hostí stihol už iba skorigovať prehru v predposlednej minúte Wayne Rooney. Fenerbahce zdolalo Manchester United 2:1 a preskočilo tím trénera Mourinha v tabuľke. Má sedem bodov, rovnako ako prvý Feyenoord Rotterdam, diablom zatiaľ patrí tretia nepostupová priečka...