Jaroslav
27.4.2024
Najsmiešnejší vlastný gól! Čo nedokázali štyria útočníci, zvládol brankár

HAMBURG / V dvanástom kole zvíťazil Hamburger SV nad Brémami 2:0. V závere duelu ale prišla "lahôdka".

Oba tímy prežívajú v aktuálnej sezóne nemeckej Bundesligy hernú krízu, v tabuľke ich môžete nájsť na chvoste a to v dobe minulej hrali pravidelne európske pohárové súťaže...

Brankár nedostal doma večeru

Po konečnom hvizde boli spokojnejší domáci, ktorí si do tabuľky pripísali veľmi dôležité tri body a svojho súpera z Brém preskočili o dva body. Hamburger poslal do vedenia až v druhom polčase v 83.minúte striedajúci Lotyš Rudnevs. Brémy chceli vyrovnať, no na konci vsadili všetky sily do útoku a zabudli na zadné vrátka... V nadstavenom čase sa rútili na hosťujúceho brankára až štyria hráči HSV, ich zakončenie ale pripomínalo skôr futbalovú grotesku. Prihrávku Lassogu do prázdnej bránky sklzom poslal Arslan iba do žrde, od ktorej sa lopta po bránkovej čiare kotúľala ku druhej žŕdke. Gólman Wolf ju nešťastne sledoval a napokon si ju ešte nešťastnejšie vrazil do vlastnej siete! Asi ho nikto nepochválil, Brémy sú po víkende predposledné v tabuľke.