Suárez, génius a blázon! Kanibal Luis zase raz hrýzol! Teraz Chielliniho

Suárez, génius a blázon! Kanibal Luis zase raz hrýzol! Teraz Chielliniho

NATAL / To hádam ani nie je možné! V priebehu týždňa ukázal uruguajský útočník Luis Suárez opäť raz svoje dve tváre. Tú prvú - geniálnu, v zápase proti Angličanom, ktorým dal 28 dní po operácii kolena dva nádherné góly a jeho Uruguaj zvíťazil 2:1. Tú druhú - odvrátenú, dnes v súboji s Talianskom.

Duel Juhoameričanov s Európanmi bol súbojom "kto z koho" o postup do osemfinále. Talianom stačila remíza, Uruguajčania museli vyhrať. Gól však nie a nie streliť a nervozita sa dala krájať.

Dve tváre: génius a blázon...

Desať minút pred koncom ale prišlo niečo neuveriteľné. Neuveriteľné preto, že človek by si myslel, že sa už Luis Suárez poučil, keďže takúto nechutnú vec v minulosti už dva razy vyviedol. On totiž uhryzol Taliana Giorgia Chielliniho! Televízne zábery odhalili, že sa mu 27-ročný útočník v 80. minúte zahryzol do ramena. Talian zareagoval trhnutím, čo chcel ešte Suárez využiť a hodil sa o zem, akože ho súper inzultoval! Pozrite si to aj TU. Mexický rozhodca však Luisa Suáreza vôbec nepotrestal.

Koľko mu naparí disciplinárka FIFA?

O minútu neskôr strelil kapitán "Urus" Diego Godín jediný gól stretnutia, ktorý rozhodol o postupe Juhoameričanov do osemfinále práve na úkor Talianska. Uvidíme, aký trest vyrúbi disciplinárka FIFA Suárezovi, no v osemfinále si na 99,99 percent nezahrá. Nejde pritom o prvý prešľap kanoniera FC Liverpool podobného charakteru - po uhryznutí zadáka Chelsea Branislava Ivanoviča v roku 2013 dostal 10-zápasový dištanc v najvyššej anglickej súťaži. V roku 2010 ešte ako hráč Ajaxu Amsterdam rovnakým spôsobom napadol Otmana Bakkala z PSV Eindhoven!

MS_Suarez_Chiellini_koláž Zdroj: SITA

Zdroj: noviny.sk/youtube.com/SITA

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

15:00 ZOO
16:30 NOVINY
16:50 Moja mama varí lepšie ako tvoja
14:50 Simpsonovci XII.
15:20 Profesionáli VII.
16:10 Kutyil s.r.o. II.
14:00 Stratené duše II.
16:00 Kosti VIII.
17:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
14:55 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:10 Sam a Max
15:35 Lovci drakov
14:50 Poslední odkaz
16:40 Můj šálek kávy
18:20 Rúžový a černý