16°
28.3.2024
VIDEO. Stoch úradoval. Stopéra posadil na zadok, brankárovi dal jasle

SOLÚN / Slovenský futbalový reprezentant Miroslav Stoch opäť raz predviedol svoje kanonierske kvality. Svojmu klubu PAOK Solún dvoma gólmi pomohol k postupu do štvrťfinále Gréckeho pohára.

V prvom osemfinále PAOK zvíťazil na trávniku Iraklisu 1:0, no o svoj náskok doma prekvapujúco prišiel už v 4. minúte po presnom zásahu Portoulidisa.

Oba góly s veľkým prehľadom

Domáci ešte do prestávky skóre otočili, svoj prvý gól v zápase dal Miňo Stoch v 22. minúte. Znamenal stav 2:1 a nitriansky odchovanec potrestal nepresnú malú domov hostí, keď si ešte pred presným zakončením k dlhšej žrdi posadil na zadok stopéra Iraklisu. Desať minút po prestávke zvyšoval Stoch na 3:1, keď nasadil vybiehajúcemu brankárovi hostí jasle. PAOK napokon zvíťazil 5:1 a bez problémov postúpil.