19°
Jarmila
28.4.2024
VIDEO. Gólová pätička vždy poteší. Pellé ju šupol delikátne!

UTRECHT / Ten, kto hrá či hral futbal, dobre vie, že gól pätičkou je vždy veľmi príjemným bonusom... Spoluhráči ho vždy ocenia a ani diváci držiaci palce vášmu tímu nemajú nič proti. Práve naopak, do varu sa dostanú ešte viac, než pri "obyčajnom" góle...

Tentoraz si mohol svoje pätičkové chvíle slávy vychutnávať taliansky útočník a zároveň kapitán holandského klubu Feyenoord Rotterdam Graziano Pellé.

Fanúšikovia Feyenoordu v tranze

Utrecht sa síce ujal už v 12. minúte šlágra 19. kola najvyššej súťaže v krajine tulipánov vedenia, no potom si jeho fanúšikovia veľa radosti neužili. Už o štyri minúty prehrávali, keď po centri obrancu Daryla Janmaata skóroval naozaj luxusnou pätičkou spomínaný Pellé. Sektor fanúšikov hostí bol v absolútnom vytržení... Feynoord jeho delikatesa nakopla k ofenzívnemu predstaveniu, na trávniku Utrechtu napokon zvíťazil 5:2. V tabuľke je štvrtý so štvorbodovou stratou na vedúci Ajax Amsterdam. Utrecht je deviaty.