24°
Lesana
5.5.2024
Fantóm Messi je späť! Pozrite si jeho najkrajšie góly

Fotbalisti Barcelony vyhrali prvé El Clásico v novej sezóne. V úvodnom zápase španielského Superpoháru porazili doma rivala Real Madrid 3:2. Opäť dal o sebe vedieť aj veľký Messi.

Všetky góly prvého zápasu na Nou Campe padli v zaujímavejšom druhom polčase, keď do vedenia išli v 56. minúte hostia zásluhou Ronaldovej hlavičky po rohovom kope. Tí sa však z gólu dlho netešili, pretože prakticky hneď po otvorení hry Pedro vyrovnal. Domáci sa potom dostali do vedenia v 70. minúte, keď Messi zvyšoval z pokutového kopu a v 78. minúte po vynikajúcej individuálnej akcii Iniestu, sám zoči voči Casillasovi nezaváhal Xavi. Päť minút pred koncom však prišla hrubá chyba brankára Valdésa, ktorý nezvládol "malú domov", lopta mu odskočila a dôrazný Di Maria to využil na zníženie.

Bude Liones Messi opäť patriť medzi strelecké hviezdy aj v aktuálnej sezóne ? Odpoveď na túto otázku začína razamtne napĺňať od úvodných duelov.