Rybáriková vo Washingtone do semifinále dvojhry
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
WASHINGTON / Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková postúpila už do semifinále turnaja WTA Citi Open v americkom Washingtone. Dvadsaťštyriročná piešťanská rodáčka zdolala v piatkovom štvrťfinále jednotku pavúka Nemku Angelique Kerberovú za 134 minút 7:6 (0), 3:6, 6:3.
Turnajová sedmička Rybáriková obhajuje vo Washingtone vlaňajší triumf. Momentálne 43. hráčka sveta si v semifinále podujatia zmeria sily s treťou nasadenou Ruskou Jekaterinou Makarovovou.
	Rybáriková má istotu 130 bodov do príslušného rebríčka a 10 725 dolárov.  
 Výsledok piatkového stretnutia štvrťfinále dvojhry na tenisovom turnaji  WTA Citi Open v americkom Washingtone (International, dotácia 235 000  USD, tvrdý povrch Deco-Turf):  
Dvojhra - štvrťfinále:
Magdaléna Rybáriková (SR-7) - Angelique Kerberová (Nem.-1) 7:6 (0), 3:6, 6:3 za 134 minút
