KURIÓZNE VIDEO: Babráci z Toronta si dali vlastný gól!
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Hokejisti Toronta prehrali doma s Ottawou 2:5. Nečudo, keď si ešte dali aj vlastný gól ako vystrihnutý z oscarovej komédie.
V záverečnej snahe o vyrovnanie odvolali "javorové listy" gólmana Bena Scrivensa, ale dvakrát inkasovali do prázdnej bránky. Najprv "klasicky" z hokejky Nicka Foligna, ale potom domáci predviedli komédiu na modrej čiare, Carl Gunnarsson nezachytil prudkú nahrávku od Clarka MacArthura a puk sa dokĺzal až do bránky. Takmer 20 tisíc fanúšikov v Air Canada Center sa nestačilo čudovať... Gól rozhodcovia pripísali Milanovi Michálkovi.