15°
29.3.2024
Drahé odreagovanie sa! Kapitán Dallasu dolámal od zlosti tri hokejky

BUFFALO / Hviezdy z Dallasu nezískali v nočnom zápase v Buffale ani bod. Najťažšie to niesol ich kapitán.

Prehra 1:4 na horúcom ľade vo First Niagara Centre, ktorý je domovským stánkom hokejistov z Buffala, nepošila nikoho. Dallasu patrí v Západnej konferencii až jedenáste miesto, keď na miestenku do play-off stráca štyri body, má však viac odohraných zápasov, ako jeho súperi o vyraďovaciu časť NHL.

Najťažšie niesol prehru ich kapitán Jamie Benn. Gól jeho spoluhráča Radka Fachsu, ktorým znížil na 1:2 ho potešil, pred druhou tretinou strácali na súpera iba gól. Jack Eichel ale kontroval gólom v 28.minúte a Buffalo malo opäť dvojgólový náskok. To hráča so 44-kou na drese vytočilo až tak, že na ľade zlomil jednu so svojich drahých hokejok. Frustrácia pokračovala aj na striedačke, kde si to odniesli ďalšie dve!