Očami rozhodcu v NHL! Geniálne zábery vás vnesú do deja top ligy

Očami rozhodcu v NHL! Geniálne zábery vás vnesú do deja top ligy

NEW YORK / Najviac sledovaná hokejová liga na svete NHL uzavrela zmluvu s GoPro. Očakávajme tak množstvo skvelých záberov!

Premýšľali ste niekedy, aké to je byť napríklad Mariánom Gáboríkom šprintujúcim  v nájazde na brankára Haláka, alebo obrancom Zdenom Chárom keď na neho posiela sprchu striel niekto ako Marián Hossa alebo Tomáš Tatar? Ak áno, iste uvítate, že NHL uzavrela jedinečnú dohodu s výrobcom mini kamier GoPro.

NHL využila zábery z pohľadu očí hráčov i rozhodcov v rámci promo kampaní na novú sezónu, ktorá odštartovala 8. októbra. Unikátne zábery nebudú našťastie iba vecou propagačných spotov. Počíta sa aj s použitím v niektorých zápasoch. Tieto zábery potom budú využité televíznymi stanicami v priebehu vysielania prenosov. Svoje uplatnenie nájdu tiež na weboch NHL Network a NHL.com, GoPro ich potom bude zverejňovať aj na svojom YouTube kanáli.

"Minikamery GoPro dokážu zachytiť to, čo bolo predtým nemysliteľné," uviedol marketingový riaditeľ NHL, Brian Jennings, a dodal: "Technológia je skvelá a skutočne ukazuje zručnosť našich hráčov v lige."

Zdroj: jojšport/youtube

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:10 Prvé oddelenie
05:30 Noviny TV JOJ
06:10 Krimi
05:05 Kixšou
05:25 Súdna sieň
06:05 Súdna sieň
05:45 Prvé oddelenie II.
06:05 Prvé oddelenie
06:25 Prvé oddelenie
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:55 Arthur a souboj dvou světů
07:45 Tygří oči
09:30 Kincsem