Očami rozhodcu v NHL! Geniálne zábery vás vnesú do deja top ligy

Očami rozhodcu v NHL! Geniálne zábery vás vnesú do deja top ligy

NEW YORK / Najviac sledovaná hokejová liga na svete NHL uzavrela zmluvu s GoPro. Očakávajme tak množstvo skvelých záberov!

Premýšľali ste niekedy, aké to je byť napríklad Mariánom Gáboríkom šprintujúcim  v nájazde na brankára Haláka, alebo obrancom Zdenom Chárom keď na neho posiela sprchu striel niekto ako Marián Hossa alebo Tomáš Tatar? Ak áno, iste uvítate, že NHL uzavrela jedinečnú dohodu s výrobcom mini kamier GoPro.

NHL využila zábery z pohľadu očí hráčov i rozhodcov v rámci promo kampaní na novú sezónu, ktorá odštartovala 8. októbra. Unikátne zábery nebudú našťastie iba vecou propagačných spotov. Počíta sa aj s použitím v niektorých zápasoch. Tieto zábery potom budú využité televíznymi stanicami v priebehu vysielania prenosov. Svoje uplatnenie nájdu tiež na weboch NHL Network a NHL.com, GoPro ich potom bude zverejňovať aj na svojom YouTube kanáli.

"Minikamery GoPro dokážu zachytiť to, čo bolo predtým nemysliteľné," uviedol marketingový riaditeľ NHL, Brian Jennings, a dodal: "Technológia je skvelá a skutočne ukazuje zručnosť našich hráčov v lige."

Zdroj: jojšport/youtube

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:25 Noviny TV JOJ
06:15 Krimi
06:45 Noviny TV JOJ
05:40 Letecké katastrofy XVI.
06:20 Letecké katastrofy XVI.
07:20 "Já to tedy beru, šéfe...!"
05:25 TOP STAR
05:40 Plastiková nevesta
06:25 Extrémna premena
05:35 Sam a Max
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
06:15 Timothy ide do školy II.
05:30 Santa
07:05 Cvokař
09:00 Za zavřenými dveřmi