Kometa v Bratislave! Slovan vs. Brno live na HUSTE.tv

Kometa v Bratislave! Slovan vs. Brno live na HUSTE.tv Zdroj: sita
BRATISLAVA / HC Slovan Bratislava nezostane počas zimných olympijských hier v Soči znamenajúcich prestávku v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) bez zápasu. Vďaka ústretovosti vedenia klubu si ho budú môcť pozrieť na HUSTE.tv všetci fanúšikovia.

Na prvý z dvoch prípravných duelov proti Komete Brno nastúpia "belasí" v piatok o 18.00 h v domácej Slovnaft aréne. Odvetný duel je na programe vo štvrtok 20. 2. o 18.00 h.

Zverenci bratislavského trénera Rostislava Čadu vďaka výborným výsledkom na poslednom tripe, kde získali až deväť z dvanástich možných bodov, stále živia šancu na play-off. Po ZOH v Soči na nich čakajú posledné štyri zápasy v základnej časti KHL, všetky odohrajú na domácom ľade. Za posledným (ôsmym) postupovým miestom, kde sa momentálne nachádza Lokomotiv Jaroslavľ, zaostávajú o sedem bodov.

Komete by priamy postup do play off nemal ujsť

Komete Brno patrí päť kôl pred koncom základnej časti v českej extralige 4. priečka a priamy postup do play-off, ktorý si vybojuje šesť najlepších tímov, by jej už nemal ujsť. Český tím vďačí za svoje výborné postavenie v tabuľke najmä skvelej defenzíve. V 47 zápasoch inkasoval iba 100 gólov a má tretiu najlepšiu obranu v lige. Výraznú zásluhu na tom má aj slovenský brankár Marek Čiliak, člen širšieho kádra reprezentácie. V Komete pôsobí aj jeho krajan Jozef Kováčik.

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.

Zdroj: sita

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:40 Súdna sieň
09:45 Súdna sieň
06:40 Súdna sieň
07:40 Profesionáli III.
08:45 Simpsonovci XVI.
06:50 MacGyver
08:10 Panelák
09:35 JAG V.
07:10 Agi Bagi
07:20 Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:35 Príšerky zo skúmavky
06:25 Síla naděje
08:15 Princ a já: Královské líbánky
10:00 Americká Miss India