19°
Svetozár
16.5.2024
Slovan po druhýkrát v KHL bez gólu, v Jaroslavli prehral 0:4

Hokejisti Slovana Bratislava prehrali v stredajšom súboji v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) na ľade Lokomotivu Jaroslavľ 0:4.

O góly ruského tímu sa postarali v prvých dvoch tretinách Maxim Truňov a Alexej Kaľužnyj, v záverečnej časti hry spečatili víťazstvo Lokomotivu Arťom Anisimov a Roman Ľudučin. Pre oba tímy to bol prvý zápas po reprezentačnej prestávke. Slovan sa najbližšie predstaví v piatok 16. novembra o 16.30 SEČ na ľade Antlantu Mytišči.

Lokomotiv Jaroslavľ - HC Slovan Bratislava 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Góly: 7. Truňov (Ľudučin), 27. Kaľužnyj (Hagman, Viktor Kozlov), 43. Anisimov (Jakovlev, Plotnikov), 44. Ľudučin
Vylúčení: 4:4 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kiseľov, Nalivajko - Goľak, Deďuľa, 8500 divákov

Jaroslavľ: Varlamov - Guskov, S. Kronwall, Kulikov, Flood, Višnevskij, Lepistö, Jakovlev - Hagman, Viktor Kozlov, Kaľužnyj - Černikov, Petrov, Averin - Plotnikov, Anisimov, Galimov - Truňov, Ľudučin, Kartajev
Slovan Bratislava: Konrád - Ľ. Višňovský, Štajnoch, Sigalet, Sekera, Švarný, Sersen - Kukumberg, Bližňák, L. Hudáček - Michel Miklík, Lipiansky, Vondrka - M. Daňo, A. Šťastný, Ölvecký - Bartovič, Kytnár, M. Bakoš - T. Mikúš, A. Kudrna