Zatiahnuté, dažďové prehánky
28.3.2024
Seidlerov klobúk trhal sieť! Keď futsalistovi sadne volej

BRATISLAVA / Futsalisti Slov-Maticu FOFO Bratislava sa vrátili na prvé miesto v tabuľke extraligového pelotónu.

Vo včerajšej predohrávke 8.kola deklasovali v mestskom derby Čekan Mekenroff 11:1, aj keď sa pomalšie rozbiehali. V prvom dejstve strelili iba dva góly. Už budúci týždeň oranjes cestujú na futsalú Ligi Majstrov do českých Pardubíc, kde zverencov Jána Janíka čakajú tri preťažké zápasy.

Jumbo trhal sieť

V prvom polčase napli súperovu sieť iba Bahna s Kozárom. Po tvrdších slovách v kabíne cez prestávku už majstrovský stroj začal pracovať na plné obrátky, čoho výsledkom bolo deväť gólov v bránke Čekanu. Najkrajší moment zápasu prišiel v 24.minúte. Rohový kop zahral Kozár, oblúčikom našiel Seidlera, ktorý signál "klobúk" z voleja zapichol nechytateľne priamo pod brvno. Kapitán futsalovej reprezentácie Českej republiky posilnil slovenského majstra pred aktuálnou sezónou, jeho cieľom i celého mužstva je jediné - desiaty titul v novodobej histórii slovenskej súťaže. Svoje kvality potvrdil aj na skvele obsadenom turnaji v Kuvajte, kde získal cenu pre najlepšieho strelca turnaja. A to hrali na turnaji mužstvá ako Brazília, Argentína i posledný majster Európy Taliansko!