18°
29.3.2024
NBA: Oklahoma predviedla skvelý obrat, Durant nespokojný

Aj keď basketbalisti Oklahomy pred záverečnou štvrtinou zápasu NBA prehrávali na palubovke Chicaga o šesť bodov, z výhry sa napokon predsa len tešili hostia....

Durant si sypal popol na hlavu

V poslednej 12-minútovke totiž súpera jednoznačne prestrieľali 31:19, čo im zabezpečilo triumf 97:91. Hru excelentného strelca Kevina Duranta označil tréner Brooks za priemernú, no i tak k víťazstvu prispel 24 bodmi, ôsmimi pomohol k obratu v záverečných troch minútach. 3-násobný kráľ strelcov NBA pritom sám označil svoj výkon za lajdácky.

Spokojní hráči Clippers

V druhom nočnom zápase Los Angeles Clippers zvíťazilo v Portlande 103:90, čo pre nich bolo príjemným balzamom na dušu po predchádzajúcich šiestich nevydarených pokusoch o výhru v Rose Garden aréne. Hostia išli od úvodu celkom suverénne za pretrhnutím čiernej série, už prvý polčas vyhrali o 25 bodov. Ibaže na začiatku poslednej štvrtiny znížili domáci na rozdiel 4 bodov, no k dokonaniu úplného obratu ich už Clippers nepustilo.