VIDEO: Hamšíkovci snívajú majstrovský sen, strácajú tri body

VIDEO: Hamšíkovci snívajú majstrovský sen, strácajú tri body

Prekvapeniu sezóny v talianskej futbalovej Serie A SSC Neapol sa naďalej darí, v nedeľňajšom zápase 32. kola zvíťazili zverenci trénera Waltera Mazzarriho na pôde Bologne 2:0 a na vedúci AC Miláno majú šesť kôl pred koncom trojbodové manko.

Nedeľňajší úspech Neapolčanov podčiarkol v závere prvého dejstva premeneným pokutovým kopom kapitán slovenskej reprezentácie Marek Hamšík. "Prvý polčas sme hrali výborne a zaslúžene sme sa dostali do dvojgólového vedenia. Po zmene strán sme sa sústredili najmä na udržanie výsledku. Som veľmi rád, že sme získali tri body. Je to paráda," povedal pre svoju oficiálnu internetovú stránku 23-ročný rodák z Banskej Bystrice, ktorý zaznamenal svoj desiaty ligový gól v sezóne.

"Nechcel som riskovať, volil som istotu a loptu som poslal do stredu bránky. Gólman Viviano ma veľmi dobre pozná. Boli sme totiž spoluhráči v Brescii," uviedol dvojnásobný najlepší futbalista Slovenska.

Do Bologne prišlo svojich miláčikov povzbudiť asi pätnásťtisíc fanúšikov "Partenopei", ktorí neváhali merať z Neapola 600-kilometrovú cestu. "Myslím si, že ich bolo aj viac. Boli fantastickí, vytvorili nám domáce prostredie," nechal sa počuť Hamšík, ktorý predpokladal búrlivé prijatie: "V meste je poriadny ošiaľ, na letisku nás určite bude čakať veľa našichskalných fanúšikov."

Zdroj: tasr

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
14:50 POLICAJTI V AKCII
15:50 POLICAJTI V AKCII
13:00 Bostonské zločiny IV.
14:10 Kutyil s.r.o.
15:05 Vytunuj mi fáro II.
12:05 KLENOT TV
13:30 Kosti
14:30 C.S.I.: Kriminálka Miami
12:35 Krtko
13:05 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:20 Timothy ide do školy II.
12:15 Adolf Eichmann
13:55 Dvě svatby
15:25 Město v ohrožení