Zatiahnuté
Bratislava
Július
11.4.2026
Na súboj Slovana s Trnavou sa pripravujú aj policajti
Zdielať na
Vladimír Ambrozek
Vladimír Ambrozek
Samuel Migaľ
Samuel Migaľ
Futbal

Na súboj Slovana s Trnavou sa pripravujú aj policajti

Na utorňajšie prvé semifinále futbalového Slovenského pohára ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava sa pripravujú aj policajti.

Duel sa odohrá o 19.00 h na štadióne Pasienky na Junáckej ulici v Bratislave. Zápas usporiadateľ označil ako rizikový, policajti pripravili bezpečnostné opatrenia.

Ako informoval bratislavský policajný hovorca František Peczár, ich cieľom je zabezpečiť ochranu verejného poriadku. V súvislosti so zápasom nie sú plánované dopravné obmedzenia, no v prípade potreby bude polícia vec riešiť operatívne na mieste.

O bezpečnosť sa bude starať niekoľko stoviek policajtov z radov poriadkovej, dopravnej a kriminálnej polície, na mieste budú aj policajti z oddelenia služobnej kynológie, policajti na koňoch, aj špecializovaný útvar KR PZ v Bratislave.

Zdielať na

Súvisiace články