Zdroj: SITA

Slováci v zahraničí - Dva góly Mareka Saparu

ANGLICKO
I. liga - 5. kolo:
FC Liverpool - Stoke City 0:0 - Martin Škrtel absolvoval v drese domácich celý duel a dostal žltú kartu.
West Bromwich Albion - Aston Villa 1:2 - Marek Čech za WBA nenastúpil.

TALIANSKO
I. liga - 3. kolo:
Udinese - Neapol 0:0 - Marek Hamšík za Neapol nehral.

NEMECKO
Cottbus - Bochum 1:1 - Stanislav Šesták za Bochum odohral celý zápas a dostal žltú kartu.
Leverkusen - Hannover 4:0 - Vratislav Greško za domácich nehral.

II. liga - 5. kolo:
Duisburg - Aachen 3:2 - Szilárd Németh v drese hostí odohral celý zápas a skóroval.
Mainz - Norimberg 2:0 - Miroslav Karhan odohral za Mainz celý zápas. Marek Mintál odohral celý duel, Mário Breška (obaja Norimberg) nehral.
FSV Frankfurt - Oberhausen 3:1 - Henrich Benčík za domácich odohral posledné štyri minúty.

FRANCÚZSKO
Nantes - Valenciennes 2:0 - Filip Šebo za hostí odohral celý duel.
Lille - Auxerre 3:2 - Róbert Vittek za Lille hral do 73. minúty.

HOLANDSKO
De Graafschap - Den Haag 2:0 - Csaba Horváth hral za Den Haag do 65. minúty.

TURECKO
I. liga - 4. kolo:
Ankaraspor – Haceteppe 4:0 - Štefan Senecký odchytal za domácich celý zápas.
Denizlispor - Trabzonspor 0:1 - Ivan Lietava hral do 67. minúty, Roman Kratochvíl (obaja Denizlispor) odohral celé stretnutie.
Antalyaspor – Konyaspor 0:1 - Pavol Straka za domácich nehral.
Besiktas – Gaziantepspor 3:0 - Filip Hološko za Besiktas absolvoval druhý polčas.

BELGICKO
Genk - FC Bruggy 0:1 - Adam Nemec za domácich hral od 65. minúty.

RAKÚSKO
I. liga - 9. kolo:
Sturm - Salzburg 2:2 - Peter Hlinka za domácich odohral celý duel. Vladimír Janočko za Salzburg absolvoval druhý polčas.
Kärnten – Kapfenberg 6:0 - Kamil Susko v bránke hostí nestál.

ŠKÓTSKO
I. liga - 6. kolo:
Hearts - Inverness 1:0 - Marián Kello odchytal za hostí celý duel.
Glasgow Rangers – Motherwell 2:1 - Maroš Klimpl za Motherwell nenastúpil.

ČESKO
I. liga - 7. kolo:
Plzeň - České Budějovice 1:1 - Jaroslav Hílek absolvoval celý duel, Patrik Zajac (obaja České Budějovice) nehral
Ostrava - Příbram 2:0 - Róbert Zeher za hostí hral do 90. minúty. Martin Hloušek za hostí nehral.
Mladá Boleslav - Kladno 2:1 - Lukáš Opiela za domácich hral od 85. minúty. Peter Kostolanský za hostí nechytal.
Jablonec - Žižkov 2:0 - Igor Žofčák odohral prvý polčas, Andrej Hesek (obaja Jablonec) bol vystriedaný v 70. minúte. Hesek aj skóroval. Peter Bartalský a Róbert Demjan nehrali, Branislav Labant (všetci Žižkov) bol vystriedaný po prvom polčase.
Bohemians - Liberec 2:0 - Jaroslav Beláň nechytal, Michal Demeter (obaja Bohemians) absolvoval celý zápas a dostal žltú kartu. Ján Vlasko za hostí nenastúpil.
Olomouc - Brno 1:1 - Tomáš Lovásik a Ladislav Onofrej nehrali, Marek Kaščák (všetci Olomouc) odohral celý zápas.

GRÉCKO
Aris Solún - Panathinaikos 1:2 - Marián Kelemen za domácich odchytal celý zápas.

MAĎARSKO
Zalaegerszeg - Paks 1:1 - Marián Sľuka za Zalaegerszeg hral od 60. minúty.
Györ - Diósgyör 6:0 - Mário Bicák za domácich nehral.

NÓRSKO
I. liga - 21. kolo:
Rosenborg - Ham Kam 4:0 - Marek Sapara hral za domácich celý zápas a dvakrát skóroval.

POĽSKO
Bialystok - Wisla Krakov 0:2 - Pavol Staňo (Bialystok) bol na ihrisku počas celého duelu. Peter Šinglár za hostí nehral.
Wodzislaw - Bytom 4:1 - Michal Peškovič, Marek Bažík, Peter Hricko aj Radoslav Kráľ (všetci Bytom) absolvovali celý zápas.
Polonia Varšava - Chorzow 3:0 - Ľubomír Guldan, Pavol Baláž a Gábor Straka nehrali, Martin Fabuš (všetci Chorzow) absolvoval posledné štyri minúty.
Cracowia Krakov - Legia Varšava 0:3 - Ján Mucha ml. odchytal za Legiu celý zápas.
Zabrze - Vroclav 1:2 - Patrik Pavlenda za domácich nehral.

RUSKO
I. liga - 22. kolo:
Tomsk - Groznyj 2:0 - Radoslav Zabavník za hostí nehral.
Petrohrad - CSKA Moskva 1:3 - Kamil Čontofalský a ani Tomáš Hubočan (obaja Petrohrad) nenastúpili.
Chimki - Saturn Moskovská oblasť 2:1 - Martin Jakubko za domácich odohral celý zápas. Skóroval a dostal aj žltú kartu. Peter Petráš nehral, Ján Ďurica (obaja Saturn) odohral celé stretnutie.

RUMUNSKO
Temešvár – Vaslui 3:1 - Marián Čišovský a Balázs Borbély odohrali celý zápas, Miloš Brezinský (všetci Temešvár) nenastúpil. Čišovský skóroval a dostal aj žltú kartu. Dušan Kuciak za hostí odchytal celý zápas.