Slovensko otvorí kvalifikáciu na EURO zápasom proti Maďarsku. Hamšík má v taktike jasno

Slovensko otvorí kvalifikáciu na EURO zápasom proti Maďarsku. Hamšík má v taktike jasno

TRNAVA / Susedské derby už nezadržateľne klope na dvere. Vo štvrtok večer v Trnave naši futbalisti otvoria novú kvalifikáciu na EURO. Čakajú ich Maďari, ktorých povedie bývalý tréner Dunajskej Stredy Marco Rossi.

Práve tento Talian -Marco Rossi vštepil Maďarom nový štýl hry. Ten je postavený na agresivite a vysokom pressingu. "Dobre pripravení fyzicky, agresívne mužstvo takže v tomto sa im musíme minimálne vyrovnať. Potom už je tá kvalita na našej strane," vyjadril sa kapitán futbalovej reprezentácie Marek Hamšík.

Rodina Marca Rossiho žije neďaleko Neapola a je veľkým fanúšikom SSC, teda donedávna aj Mareka Hamšíka. Oni dvaja sa ale osobne nepoznajú.
"My dúfame, že ich porazíme a rád sa s ním porozprávam po zápase," dodal Hamšík.  Oba nedávne derby súboje s Českom sme v Lige národov prehrali. V ďalšom susedskom meraní síl chcú byť Slováci úspešnejší. "Je to pre nás malé derby, sú to predsa naši susedia. My ale určite ideme za víťazstvom, chceme dobre odštartovať túto kvalifikáciu," vyhlásil kapitán Marek Hamšík. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
06:00 DIVOKÉ KONE II.
07:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:25 Panelák
05:30 Profesionáli VII.
06:10 TIPOS INFO
06:15 NAŠI IV.
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:15 Renegáti
07:10 Rivalky na hrazdě
09:00 Tvoje tvář má můj hlas