20.5.2024
Gól Henricha Benčíka
Futbal

Zdroj: SITA/Tomáš Benedikovič

Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (14. - 16. decembra 2007).

Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (14. - 16. decembra 2007):

ANGLICKO
I. liga - 18. kolo:
Manchester City - Bolton 4:2 - Ľubomír Michalík odohral celý zápas, Zoltán Harsányi (obaja Bolton) nehral. Michalík si v 48. min dal vlastný gól na 2:2.
Sunderland - Aston Villa 1:1 - Stanislav Varga za domácich nenastúpil.

TALIANSKO
I. liga - 16. kolo:
Siena - Neapol 1:1 - Marek Hamšík za Neapol odohral celé stretnutie.

II. liga - 18. kolo:
Piacenza - Triestina 2:0 - Martin Petráš za hostí odohral celý zápas.
Avellino - Cesena 3:1 - Blažej Vaščák za Cesenu odohral celé stretnutie a dostal žltú kartu.

NEMECKO
I. liga - 17. kolo:
Schalke - Norimberg 2:1 - Róbert Vittek pre zranenie nenastúpil, Marek Mintál (obaja Norimberg) odohral celý zápas.
Rostock - Bochum 2:0 - Stanislav Šesták absolvoval za hostí celé stretnutie.
Brémy - Leverkusen 5:2 - Vratislav Greško za Leverkusen odohral celý zápas a dostal žltú kartu.

TV JOJ

II. liga - 17. kolo:
Koblenz - Aachen 0:0 - Szilárd Németh za hostí nehral.
1860 Mníchov - Aue 5:0 - Adam Nemec (Aue) nenastúpil.
St. Pauli - Mainz 1:0 - Miroslav Karhan za hostí odohral celý zápas.
Jena - Augsburg 1:2 - Peter Hlinka (Augsburg) hral od 90. minúty.
Wehen - Freiburg 2:2 - Henrich Benčík za hostí odohral celé stretnutie, dostal žltú kartu a v 85. min uzavrel skóre duelu.
1. FC Kaierslautern, v ktorom pôsobí Erik Jendrišek, hrá v pondelok o 20.15 v Kolíne nad Rýnom s miestnym 1. FC.

FRANCÚZSKO
Valenciennes - Auxerre 3:0 - Filip Šebo za Valenciennes hral od 82. minúty.

HOLANDSKO
I. liga - 15. kolo:
Twente - Venlo 1:1 - Andrej Rendla za domácich nenastúpil.

PORTUGALSKO
I. liga - 12. kolo:
FC Porto - Guimaraes 2:0 - Marek Čech za domácich odohral celé stretnutie.
Marítimo Funchal - Sporting Lisabon 1:2 - Marián Had za Sporting nehral.

RAKÚSKO
I. liga - 23. kolo:
Sturm Graz - Salzburg 1:1 - Vladimír Janočko za Salzburg nehral.

GRÉCKO
Kalamaria - Larissa 1:1 - Pavol Kováč odchytal v bránke domácich celé stretnutie. Jozef Kožlej za Larissu odohral posledné 3 minúty.
Aris Solún - Xanthi 2:0 - Marián Kelemen za domácich nechytal.
Panionios - Panathinaikos 1:0 - Miroslav König odchytal celý zápas, Jozef Gáspár (obaja Panionios) hral od 83. minúty. Obaja dostali žltú kartu.
OFI Kréta - Iraklis Solún 2:0 - Juraj Czinege (Iraklis) hral od 50. minúty.

ŠVAJČIARSKO
Švajčiarsky pohár- štvrťfinále:
Thun - FC Zürich 2:1 po predĺžení - Ľubomír Guldan za Thun nehral.

TURECKO
Kasimpasa - Manisaspor 2:2 - Filip Hološko (Manisaspor) absolvoval celé stretnutie.
Gaziantepspor - Konyaspor 2:1 - Tomáš Sedlák za domácich nehral.
Denizlispor - Genclerbirligi Oftas 2:1 - Roman Kratochvíl za domácich odohral celé stretnutie.
Ankaraspor - Rizespor 1:2 - Štefan Senecký odchytal za Ankaraspor celé stretnutie.