Zatiahnuté
Marek
25.4.2024
Nádhera vlka z Ríma! Gólový volej Nainggolana letel ako torpédo!

RÍM / Bol to impulz pre mužstvo ako sa patrí! Vlkov z Ríma veru naštartoval ich belgický spoluhráč Radja Nainggolan tým najlepším spôsobom. Jeho famózny gól v osemfinále futbalového Talianskeho pohára do siete Sampdorie Janov zahájil nádherné predstavenie domáceho AS.

Šalel komentátor, šaleli tribúny vo večnom meste, šalel aj legendárny hráč AS Rím. Francesco Totti sa na lavičke náhradníkov škeril od ucha k uchu a odušu mával nad hlavou dresom.

Šesť minút pred prestávkou nasmeroval Rimanov za jasným víťazstvom práve skúsený 28-ročný belgický stredopoliar a urobil to vskutku nádherným spôsobom. Na jeho pohotový volej spoza šestnástky nemal brankár Sampdorie Puggioni nárok a napokon inkasoval ešte trikrát. Štvrtý klinec do rakvy hostí zatĺkol práve Radja Nainggolan. AS zdolal Sampdoriu 4:0 a vo štvrťfinále Coppa Italia sa stretne 1. februára s Cesenou na jej ihrisku.