Zatiahnuté, dažďové prehánky
10°
Vojtech
23.4.2024
Úlet z Nórska! Futbal pod vplyvom! Gól strelca, ktorý má pod jedno promile, neplatí!

OSLO / Futbal. Najpopulárnejší šport na svete, ktorý vzbudzuje emócie a vášne na každej úrovni. Od Ligy majstrov až po hocijakú horskú ligu v každom kúte sveta. Nórom to však nestačilo. Vymysleli preto riadny úlet, v ktorom však môže ísť občas o zdravie... Severania si totiž zmysleli, že by mohlo byť zábavné, ak by si futbalisti pred zápasom riadne uhli...

A tak pred samotným futbalovým stretnutím nebola príliš dôležitá rozcvička, ale to, kto toho koľko pred úvodným hvizdom "vychľasce"... A nórski chlapci to zobrali poctivo od podlahy! V šatni sa potúžili tak, že vyzeralo byť nemožné, aby vybehli na hraciu plochu...

A predsa, stalo sa, vybehli, hrali, behali, padali i - dávali góly! Aj keď tu boli pravidlá prísne. Kto po dosiahnutí presného zásahu nafúkal pod jedno promile, tomu bol gól rozhodcom okamžite neuznaný. Hralo sa na dva 10-minútové polčasy, viac by asi borci nevydržali... Jeden z tímov viedol už 3:0, no potom sa asi až príliš počas "picích" prestávok posilnil a vypomstilo sa mu to. Prehral totiž 3:4 a obrat zavŕšil hráč, ktorý bol podľa fúkania i podľa verbálnych a fyzických prejavov označený ako najopitejší... No čo, skúsili by ste si to aj vy?!