12°
Hermína
6.5.2024
Brvno, brvno, tyčka, GÓL! Lahôdku ocenia patologickí počítačoví hráči

ISTANBUL / Futbalisti Besiktasu Istanbul hrali nerozhodne s Benficou Lisabon 3:3 v stretnutí 5. kola hlavnej fázy Ligy majstrov 2016/2017.

V infarktovom priebehu duelu hráči tureckého tímu odchádzali do kabín na polčasovú prestávku s trojgólovým mankom, po zmene strán však dokázali vyrovnať a nedovolili portugalskému šampiónovi tešiť sa v predstihu z istej účasti v jarnom osemfinále LM. Gól Fejsu na 0:3 potešil určite nejedného hráča obľúbenej hry FIFA :)

Ešte osem minút pred koncom bolo z pohľadu domácich 1:3, ale v 82. min Ricardo Quaresma premenil pokutový kop a v 89. min potešil priaznivcov úradujúceho tureckého majstra vo Vodafone Arene kamerunský útočník Vincent Aboubakar. Rozuzlenie v tejto B-skupine priniesie až záverečné 6. kolo.