18°
Jarmila
28.4.2024
Brankársky čarodejník. Chytil tri pokutové kopy domácim za polčas

GLASGOW / Brankár škótskeho Dundee United Cammy Bell v ligovom zápase s Dunfermline doslova čaroval.

Domácich futbalistov privádzal do zúfalstva a do doslova! Už v deviatej minúte kopal proti hosťujúcemu tímu prvý pokutový kop Gevin Reilly - neuspel. Hostí tak poslal do vedenia Simon Murray. V 27.minúte rozhodca odpískal druhú "penaltu". K nej sa postavil Nicholas Clark a dopadol rovnako, ako jeho spoluhráč. Aby toho nebolo málo, za päť minút sa kopala aj tretia jedenástka pre domácich.

Tentokrát si loptu zobral Paul McMullan, no skvelý Cammy Bell opäť vytiahol bravúrny zákrok. Dundee United si napokon odniesol všetky body, keď zvíťazil 3:1 aj napriek červenej karte zo 61.minúty, ktorú inkasoval Dixon.