13°
Galina
3.5.2024
Pekná nádielka! Real Madrid rozdrvil Rayo Vallecano 10:2

MADRID / Futbalisti Realu Madrid v 16. kole španielskej Primera División zvíťazili nad Rayom Vallecano vysoko 10:2.

Skóre duelu otvoril už v tretej minúte Danilo po sérii krátkych prihrávok Realu. Hostia v desiatej minúte po rohovom kope vyrovnali a o dve minúty neskôr sa dokonca ujali vedenia, ale vyše hodinu hrali bez dvoch vylúčených hráčov Tita a Baenu. Kontrolu nad zápasom prebral Real. Po prvom polčase viedol 4:2 a v druhom pridal ďalších šesť gólov. Žiaril útok BBC - Gareth Bale dal štyri góly, Karim Benzema dosiahol hetrik a Cristiano Ronaldo sa presadil dvakrát.

Real Madrid - Vallecano 10:2 (4:2)
Góly: 25., 41., 61. a 70. Bale, 48., 79. a 90. Benzema, 30. a 53. C. Ronaldo (prvý z pok. kopu), 3. Danilo - 10. Amaya, 12. Jozabed, ČK: 14. Tito, 28. Baena (obaja Vallecano) po druhej ŽK