25°
Florián
4.5.2024
Pusinky ostali lídrom La Ligy. Brankárovi Navasovi môžu ruky nohy bozkávať!

VIGO / Nie, nie, veru nie. Tentoraz nebudú priaznivci Realu Madrid spievať najväčšie ódy na svoju mega hviezdu Cristiana Ronalda. Po 9-om kole španielskej La Ligy je ich najväčším hrdinom brankár Keylor Navas.

Absolútny šláger tohto víkendu bol na programe na trávniku Celty Vigo, kde na seba narazili doposiaľ nezdolané tímy. Zbrane si skrížili dvaja 18-bodoví, Real bol však na čele o skóre. Teraz je už rozdiel medzi nimi trojbodový, "biely balet" totiž zvíťazil 3:1.

Asi vypil "gumidžús"...

V 23. minúte vyhrávali "pusinky" už 2:0, keď skóre otvoril Ronaldo a potom sa k nemu pridal aj Danilo. Takýto stav svietil na tabuli aj v polčasovej prestávke, no ten, kto zápas videl, veľmi dobre vie, že to tak vôbec nemuselo byť. 28-ročný kostarický brankár Keylor Navas totiž predvádzal medzi tromi žrďami Realu jeden parádnejší zákrok za druhým. Futbalistov Celty privádzal priam do zúfalstva, veď len za prvý polčas predviedol okrem iných aj tri doslova zázračné zákroky. Vychutnajte si ich aj vy!