25°
Lesana
5.5.2024
Nechutný faul hviezdy. Tévez zlomil protihráčovi nohu!

BUENOS AIRES / Boca Juniors vedie najvyššiu futbalovú súťaž v Argentíne s náskokom piatich bodov.

Po dvoch sezónach v turínskom Juventuse sa do Južnej Ameriky vrátil aj hviezdny Carlos Tévez. Ten na ihrisku Argentinos Juniors otvoril skóre zápasu v poslednej minúte prvého dejstva. A začali sa diať veci. Domáceho hráča Lenisa, ktorý krátko predtým inkasoval žltú kartu, to nepotešilo a po následnej šarvátke a údere putoval pod sprchy. Na ihrisku musela dokonca zasahovať aj polícia, ktorá udržala emócie na uzde a neprišlo tak k hromadnej bitke.

V 54.minúte pridal Tévez aj druhý gól, Ham však po rozohraní okamžite znížil a udržal domácich v hre aj o desiatich. Obaja hráči sa stretli v súboji v 76.minúte a dopadol fatálne... Tévez fauloval Hama tak nešťastne, že mu zlomil nohu. Je až neuveriteľné, že rozhodca nevytiahol ani len žltú kartu. Dopomohol k tomu určite fakt, že bývalá hviezda Juventusu by musela putovať pod sprchy. Emóciami nabitý duel skončil napokon víťazstvom favorita 1:3.