Tvrdé súboje! Carvajal odmieta, že chcel pohrýzť Mandžukiča

Tvrdé súboje! Carvajal odmieta, že chcel pohrýzť Mandžukiča

MADRID / Jedným z najviditeľnejších hráčov na ihrisku v utorňajšom prvom zápase štvrťfinále futbalovej Ligy majstrov medzi madridskými mužstvami Atlético a Real bol domáci útočník Mario Mandžukič.

Chorvátsky reprezentant si od prvej minúty počínal nebojácne v súbojoch so stopérmi Realu Sergiom Ramosom či Raphaelom Varanem, veľa si však od nich aj vytrpel, keď absolvoval množstvo tvrdých osobných súbojov. Na druhej strane, dopúšťal sa aj početných faulov a v istých momentoch pôsobil veľmi premotivovane. Srbský arbiter Milorad Mažič ho preto po zmene strán "schladil" žltou kartou.

Mandžukič sa v 51. min dožadoval potrestania hosťujúceho stopéra Sergia Ramosa, keď ten lakťom zasiahol jeho tvár tak, že ho zaliala krv. Rozhodca Mažič však nereagoval.

Zdroj: sita

"Nie som rozhodca, aby som vyhodnocoval fauly. Nevedel som, či je Mandžukič blízko mňa alebo ďalej odo mňa. Určite som ho nechcel trafiť, nebol v tom úmysel," uviedol španielsky reprezentant Ramos v mixzóne po stretnutí.

Okrem Ramosa a Varana zvádzal súboje s Mandžukičom aj pravý obranca Daniel Carvajal. Viaceré televízie ponúkli po stretnutí zábery, na ktorých sa mohlo zdať, že sa Carvajal pokúsil pohrýzť svojho súpera. "Počul som, že ma z toho obvinili, ale môžem vás uistiť, že som nikoho nepohrýzol, ani som sa o to nepokúsil," vyhlásil Carvajal prostredníctvom svojho konta na Twitteri.

Zdroj: jojšport, sita/youtube

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

22:55 Do hlbiny 2
00:55 Drzá Jordan II.
01:55 Noviny TV JOJ
23:05 Kvety vojny
02:05 Hviezdna brána III.
03:30 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V.
23:05 TOP STAR
23:30 Môj neobyčajný príbeh V.
00:30 Skutočné paničky z New Yorku VI.
23:10 Fix a Foxi II.
23:35 Príbehy dvoch myší II.
00:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
22:00 V hledáčku střelce
23:40 Empire State
01:25 Krvelačný netvor