Tvrdé súboje! Carvajal odmieta, že chcel pohrýzť Mandžukiča

Tvrdé súboje! Carvajal odmieta, že chcel pohrýzť Mandžukiča

MADRID / Jedným z najviditeľnejších hráčov na ihrisku v utorňajšom prvom zápase štvrťfinále futbalovej Ligy majstrov medzi madridskými mužstvami Atlético a Real bol domáci útočník Mario Mandžukič.

Chorvátsky reprezentant si od prvej minúty počínal nebojácne v súbojoch so stopérmi Realu Sergiom Ramosom či Raphaelom Varanem, veľa si však od nich aj vytrpel, keď absolvoval množstvo tvrdých osobných súbojov. Na druhej strane, dopúšťal sa aj početných faulov a v istých momentoch pôsobil veľmi premotivovane. Srbský arbiter Milorad Mažič ho preto po zmene strán "schladil" žltou kartou.

Mandžukič sa v 51. min dožadoval potrestania hosťujúceho stopéra Sergia Ramosa, keď ten lakťom zasiahol jeho tvár tak, že ho zaliala krv. Rozhodca Mažič však nereagoval.

Zdroj: sita

"Nie som rozhodca, aby som vyhodnocoval fauly. Nevedel som, či je Mandžukič blízko mňa alebo ďalej odo mňa. Určite som ho nechcel trafiť, nebol v tom úmysel," uviedol španielsky reprezentant Ramos v mixzóne po stretnutí.

Okrem Ramosa a Varana zvádzal súboje s Mandžukičom aj pravý obranca Daniel Carvajal. Viaceré televízie ponúkli po stretnutí zábery, na ktorých sa mohlo zdať, že sa Carvajal pokúsil pohrýzť svojho súpera. "Počul som, že ma z toho obvinili, ale môžem vás uistiť, že som nikoho nepohrýzol, ani som sa o to nepokúsil," vyhlásil Carvajal prostredníctvom svojho konta na Twitteri.

Zdroj: jojšport, sita/youtube

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:55 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
05:00 TOP STAR
05:15 Vyvolení - Dom snov
06:50 Najkrajšie bývanie III.
06:10 Skutočné paničky z New Yorku VII.
06:55 Najlepší vizážisti
07:55 Motív IV.
05:05 Robošváb III.
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
07:10 Pes ro(c)ku
08:50 Pohledný mizera
10:30 Ztraceni v lásce