Tvrdé súboje! Carvajal odmieta, že chcel pohrýzť Mandžukiča

Tvrdé súboje! Carvajal odmieta, že chcel pohrýzť Mandžukiča

MADRID / Jedným z najviditeľnejších hráčov na ihrisku v utorňajšom prvom zápase štvrťfinále futbalovej Ligy majstrov medzi madridskými mužstvami Atlético a Real bol domáci útočník Mario Mandžukič.

Chorvátsky reprezentant si od prvej minúty počínal nebojácne v súbojoch so stopérmi Realu Sergiom Ramosom či Raphaelom Varanem, veľa si však od nich aj vytrpel, keď absolvoval množstvo tvrdých osobných súbojov. Na druhej strane, dopúšťal sa aj početných faulov a v istých momentoch pôsobil veľmi premotivovane. Srbský arbiter Milorad Mažič ho preto po zmene strán "schladil" žltou kartou.

Mandžukič sa v 51. min dožadoval potrestania hosťujúceho stopéra Sergia Ramosa, keď ten lakťom zasiahol jeho tvár tak, že ho zaliala krv. Rozhodca Mažič však nereagoval.

Zdroj: sita

"Nie som rozhodca, aby som vyhodnocoval fauly. Nevedel som, či je Mandžukič blízko mňa alebo ďalej odo mňa. Určite som ho nechcel trafiť, nebol v tom úmysel," uviedol španielsky reprezentant Ramos v mixzóne po stretnutí.

Okrem Ramosa a Varana zvádzal súboje s Mandžukičom aj pravý obranca Daniel Carvajal. Viaceré televízie ponúkli po stretnutí zábery, na ktorých sa mohlo zdať, že sa Carvajal pokúsil pohrýzť svojho súpera. "Počul som, že ma z toho obvinili, ale môžem vás uistiť, že som nikoho nepohrýzol, ani som sa o to nepokúsil," vyhlásil Carvajal prostredníctvom svojho konta na Twitteri.

Zdroj: jojšport, sita/youtube

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

11:00 OCHRANCOVIA
12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
11:35 PÁLI VÁM TO
12:40 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
13:40 Hoď svišťom
11:35 Kosti III.
13:30 JAG III.
14:30 Vtierka Castle VI.
11:35 Príbehy dvoch myší II.
12:00 Albert spoznáva svet
12:25 Oskar v balóne
10:20 Maradona
12:05 Okruh
13:45 Družička v utajení