16°
Žigmund
2.5.2024
Marcelo a jeho odzemok! Parádna finta Brazílčana ozdobila El Clásico!

BARCELONA / Najväčší a najsledovanejší ligový zápas v Európe opäť raz nesklamal. El Clásico, ktoré odohrali v rámci 28. kola španielskej ligy, malo všetko. Góly, šance, fauly, divadelné vsuvky, emócie...

Real prišiel na zaplnený Nou Camp s jasným cieľom - vyhrať a vrátiť sa na čelo tabuľky, ktoré okupoval po väčšinu sezóny... Nestalo sa. "Biely balet" napokon prehral 1:2 a líder z Barcelony pred ním má desať kôl pred koncom súťaže štvorbodový náskok.

Na umelecký dojem vyhral Marcelo

Body Real nezískal, najkrajšiu fintu prestížneho súboja ale previedol práve jeho futbalista. Brazílčan Marcelo sa blysol pár minút pred prestávkou, keď pri postrannej čiare poriadne vyobracal dvojicu Dani Alves - Messi. Ľavý obranca "pusiniek" síce loptu najprv s námahou udržal v hre, no vzápätí si najmä svojho krajana a kolegu z reprezentácie vychutnal do špiku kostí...