21°
Monika
7.5.2024
Po kikse brankárky okamžitá odpoveď: Víťazný gól od polovice!

BIRMINGHAM / Fara Williamsová sa stala hrdinkou Liverpoolu v zápase na ihrisku Birminghamu City, ktorý futbalistky hostí vyhrali neuveriteľne 2:1.

Zápas mal vyrovnaný priebeh, futbalistky Liverpoolu po závare v šestnástke napokon predsa dopravili loptu za bránkovú čiaru už v prvom polčase, keď sa z dorážky presadila Da Costová.

Dva neuveriteľné góly v jednej minúte

V 87.minúte ale vyrobila neuvertiteľnú chybu brankárka The Reds Stoutová. Vybehla pred šestnástku, po chybnom odkope sa ale lopty zmocnila domáca Keryakoplisová, ktorá ju poslala oblúčikom do opustenej brány.

Avšak, priamo z výkopu, Katie Zelemová priťukla v stredovom kruhu loptu Williamsovej. Tá ju okamžite nakopla smerom na bránku Birminghamu a bol z toho víťazný gól na 2:1. Domáca gólmanka ešte asi ani dnes neverí, ako blízko je od úspechu k prehre.