Jasno
28°
Bratislava
Beáta
28.6.2025
VIDEO. Potrhané pavučiny... Kochajte sa dvoma super šibenicami!
Zdielať na

VIDEO. Potrhané pavučiny... Kochajte sa dvoma super šibenicami!

TUBIZE / Presne trafená šibenica vie futbalového fanúšika vždy chytiť za srdce. Teraz vám ponúkame dokonca akciu 1 + 1... Prvá nádhera sa zrodila v poslednom kole druhej belgickej ligy.

Pekne to chlapec "obalil"...

Útočník Christian Benteke je vo futbalových kruhoch veľmi dobre známy. 24-ročný belgický reprezentant a zakončovateľ Aston Villy však má aj mladšieho brata Jonathana. No a ten teraz ukázal, že by mohol ísť v Christianových stopách. V 31. kole hral jeho klub Vise na trávniku Tubize a mladý Benteke, ktorý oslávi 28. apríla 19-te narodeniny, sa tam postaral o prekrásny moment. Posledný tím tabuľky vyrovnal vďaka jeho neskutočne trafenej šibenici v 80. minúte na 2:2. Napokon však prehral 2:3.

V nožičke má asi ekrazit...

Druhá exkluzívna šibenica sa zrodila v juhoamerickom Copa Libertadores. Tam sa v 7. skupine stretli v poslednom šiestom kole kluby Bolivar a Emelec. Domáci Bolívijčania viedli už 2:0, a parádny gól hostí z Ekvádora z 87. minúty im už neublížil. Domáci priaznivci mohli byť spokojní. Vychutnali si víťazstvo svojich i málo vídané torpédo v podaní hosťujúceho Luisa Escaladu. Gól 28-ročného Argentínčana si môžete pozrieť TU.

Mimochodom, ktorá šibenica sa vám páči viac? Tá po technickej strele Bentekeho, či šupa v prevedení Escaladu?

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.

Futbal_Luis Escalada_radosť

isifa.com

Súvisiace články