19°
Galina
3.5.2024
VIDEO. Megaluft brankára v 94. minúte a gól! Trávnikár asi nevalcoval

MIDDLESBROUGH / V noci na dnes sa mu určite zaspávalo veľmi ťažko. Grécky brankár anglického FC Middlesbrough Dimitrios Konstantopoulos sa totiž stal v nadstavenom čase domáceho duelu proti tímu Queens Park Rangers absolútnym neborákom...

Oba tímy na seba narazili včera v 37. kole druhej najvyššej anglickej futbalovej súťaže. Plynula už štvrtá minúta nadstavenia a za stavu 1:1 sa už hrala takzvaná údržba...

A bol za totálneho koreňa...

Domáci futbalisti Middlesbroughu nachádzajúci sa v strede tabuľky mohli byť so ziskom bodu od súpera, ktorý bojuje o postup do Premier League, spokojní. Napokon sa ale od ucha k uchu škerili hráči QPR. Malá domov, ktorú poslal v 94. minúte jeden zo zadákov domácich gólmanovi M´broughu Dimitriosovi Konstantopoulosovi, mala totiž fatálne následky. Grék napriahol ľavačkou a - minul i spadol! Luft ako svet, opustenú loptu prevzal útočník hostí Bobby Zamora a pohodlne skóroval.

Trávnikár ho hádam pozve na pivo...

Konstantopoulos sa držal za hlavu a vzápätí ukazoval smerom k trávniku. Ako sa vraví, dobrá výhovorka stojí groš, no zosmiešnenému brankárovi musíme dať za pravdu. Lopta podskočila na drne presne vo chvíli, keď ju mal trafiť... Ktovie, či po stretnutí vyhľadal trávnikára a nepýtal sa ho na to, ako to len povalcoval ihrisko... Šokovaní domáci dokonca inkasovali v 96. minúte ešte raz a prehrali 1:3.