Zatiahnuté
Juraj
24.4.2024
VIDEO. Ďalšie kúzla mimozemšťana Zlatana. Hetrik za polhodinu!

BREST / Švédsky útočník miliardárskeho klubu Paríž St. Germain Zlatan Ibrahimovič sa opäť raz dobre bavil. Tentoraz si to zlízli futbalisti druholigového Brestu, ktorý hostili favorita v zápase Francúzskeho pohára.

Pätnásty tím druhej najvyššej súťaže hostil lídra Lique 1 v 3. kole národného pohára a už do polčasu bolo podľa očakávania vymaľované. PSG už v prestávke viedol 4:1, keď jeho tri góly strelil v priebehu polhodiny práve geniálny zakončovateľ "troch koruniek".

Parádny zásah vonkajškom

Prvý gól strelil Zlatan už v 11. minúte. Otvoril ním skóre duelu a bol naozaj pekný. Center z ľavej strany trafil z prvej vonkajškom pravačky vskutku ideálne a brankár domácich sa stihol akurát tak obzrieť... Ďalší zásah Parížanov pridal o chvíľu Motta, no keď Brest po polhodinke hry znížil, zacítil šancu. No iba dovtedy, kým sa opäť nepredviedol mimozemšťan Zlatan... Pred odchodom do kabín nasúkal domácim v priebehu dvoch minút dva góly a nebolo čo riešiť.

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.