V Myjave nečakane končí tréner Hudec! Je to pre túto fotku?

V Myjave nečakane končí tréner Hudec! Je to pre túto fotku?
MYJAVA / Vo futbalovom Spartaku Myjava prichádza k nečakanej trénerskej zmene, vo funkcii končí Ladislav Hudec. Je za tým táto fotografia s maskotom lokálneho rivala FK Senica?

Po skončení jesennej časti nič nenasvedčovalo tomu, že by v piatom tíme Corgoň ligy malo prísť k zemetraseniu na trénerskej stoličke. "Vedenie klubu prijalo rozhodnutie, že v realizačnom tíme i v hráčskom kádri príde k zásadným zmenám. S trénerom Hudecom máme tieto veci už vydiskutované a po jeho návrate z dovolenky si sadneme a podpíšeme príslušnú dohodu o predčasnom ukončení zmluvy. Zároveň si vyrovnáme všetky náležitosti a spoločne poskytneme oficiálne vyhlásenie pre médiá,“ uviedol pre denník Šport prezident Spartaka Myjava Pavel Halabrin.

Adepti na trénerský post

V budúcnosti chcú v Myjave stavať na vlastných odchovancoch a omladiť káder. Funkcionári už majú vytypovaných dvoch-troch adeptov na trénerský post, s jedným intenzívne rokujú. Ide o slovenského kouča, definitívne by sa mohol vyjadriť vo štvrtok. Definitíva by potom mala padnúť o deň neskôr. "Ide o človeka z vlastných zdrojov. Pravda, ešte stále je tu aj tá možnosť, že to napokon bude iný tréner,“ dodal pre Šport Pavel Halabrin. Hudec bol na lavičke Myjavy od jej vstupu do Corgoň ligy v sezóne 2012/2013. V minulosti v najvyššej súťaži viedol aj Trenčín či Senicu. Podľa Športu by ho mohol nahradiť tréner myjavského dorastu Radúz Dorňák, Ľuboš Nosický či Ladislav Molnár.

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.

Zdroj: sita/noviny.sk

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

23:10 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých
00:05 Myšlienky vraha III.
01:00 SEDEM
22:40 Tvrďas
00:20 Vikingovia V.
01:10 Profesionáli III.
23:35 Plastický chirurg z Beverly Hills II.
00:25 POLICAJTI V AKCII
01:15 Prvé oddelenie
23:30 Arthur a Minimojovia
23:55 Kúzlovanie
00:05 Rapotáčik 2
22:40 Půlnoční láska
00:10 Přízrak zmizelé
01:30 Let