12°
29.4.2024
Brankár Superman? Gól neinkasoval už 1035 minút!

LILLE / Brankár Vincent Enyeama v službách tímu OSC Lille neinkasoval gól v najvyššej francúzskej futbalovej súťaži už 1035 minút.

Zverenci trénera Reného Girarda zvíťazili v utorkovom stretnutí 16. kola nad Olympique Marseille 1:0. Pre 31-ročného Nigérijčana je to už jedenásty ligový zápas v rade, v ktorom nedostal gól. Naposledy inkasoval 15. septembra, keď tím OSC Lille prehral v 5. kole s Nice 0:2.

V historickom poradí brankárov najvyššej francúzskej futbalovej súťaže je Enyeama na druhom mieste, rekord drží dnes už 51-ročný Gaetan Huard (1176 minút bez gólu). Najbližšie môžu Enyeamovi prerušiť sériu futbalisti Bordeaux, ktorí hostia OSC v nedeľu 8. decembra.

Staňte sa fanúšikom spravodajstva TV JOJ na sociálnej sieti FACEBOOK a vyhrajte!