Nedáš - dostaneš... Nedal jedenástku - dostal brutálnu nakladačku!

Nedáš - dostaneš... Nedal jedenástku - dostal brutálnu nakladačku!

PERU / Škandál obrovských rozmerov rieši futbal v Peru. Fanúšikovia tam totiž po pohárovom zápase do krvi zbili hráča, ktorý neuspel v jedenástkovom rozstrele!

V osemfinále Peruánskeho pohára sa proti sebe postavili kluby Fuerza Minera a hosťujúci Saetas de Oro. Po remíze 1:1 prišla na rad streľba zo značky pokutových kopov. Deväť exekútorov svoje pokusy premenilo, ostával jeden jediný. Loptu si na biely bod postavil domáci Martin Dall´Orso, ale poslal ju len do žrde po pravej ruke brankára.

Pažbou pištole mu rozbili hlavu!

No a krátko po zápase pocítil neúspešný strelec na vlastnej koži zlosť fanúšikov. Tí ho brutálne dobili, incident popísal médiám jeho otec, ktorý je zároveň aj trénerom mužstva Fuerza Minera: "Niekoľko chuligánov sa dostalo do klubového autobusu, vyhodili z neho von všetkých hráčov a potom sa pustili do môjho syna. Pažbou pištole mu rozbili hlavu. Napriek tomu, že ju mal celú krvavú, statočne sa bránil. Napadli dokonca aj mňa a moju ženu, tá má po celom tele modriny a podliatiny."

Rodine sa anonym vyhráža smrťou

Šokujúce je, že strojcom celého útoku má byť prezident klubu. Jeho tréner totiž dodáva: "Bol to práve prezident Serapio Sucasaire, ktorý atak zosnoval. Vyprovokoval fanúšikov a poslal ich na nás a na nášho syna." Prípad už rieši polícia, rany spôsobené agresormi videla v televízii celá krajina. Všetko to ale má nepekné pokračovanie. Rodine sa anonym vyhráža smrťou! "Nahrávame všetky telefonáty, na ďalší zápas nepôjdeme, hrozia nám smrťou. Chceme záruky, že tu môžeme žiť bezpečne," dodal tréner Dall´Orso.

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.

Futbal_Peru_Martin_Dall´Orso Zdroj: www.libero.pe

Zdroj: noviny.sk/fotbalnaplno.cz

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:00 NOVINY O 12:00
12:50 TOP STAR
13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
11:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
12:45 Fakty a fikcie
13:45 Fórky, vtipky XXVII.
12:00 Ochranca IV.
14:00 Stratené duše II.
16:00 Kosti VIII.
12:00 Albert spoznáva svet
12:10 Oskar v balóne
12:30 Rybičky Flip a Flap
11:25 Kluci na povel
13:20 Kouzlo Vánoc
15:05 Moje krásná učitelka