10°
Marcel
20.4.2024
Dánska 3. liga má hrdinu. Gólman vystrihol nožničky v 92. minúte

Keď dá futbalový útočník gól nožničkami, tak je frajer. Čo je však potom brankár, ktorý také niečo dokáže a navyše v nadstavenom čase?!

Niekto také neurobí nikdy

Gólman Fremu urobil v tretej dánskej lige to, čo jeho tím nedokázal za 90 minút a v nadstavenom čase strelil hráčom Bikerödu vyrovnávajúci gól na 1:1. A ešte aký! V 92. minúte si cez celé ihrisko nabehol na roh brankár hostí. Loptu, ktorá preletela ponad hráčov, však poslal späť do ohňa jeho spoluhráč a vtedy vystrihol gólman Jakob Köhler nožničky, aké sa mnohým útočníkom nepodaria za celý život.

Spoluhráči boli po jeho kúsku v absolútnom vytržení, oslavovali s ním ako zmyslov zbavení a on sám predviedol pár gymnastických figúr. Zápas sa skončil remízou 1:1 a treťoligový brankár Köhler si svojím nezvyčajným gólom urobil meno v celom futbalovom svete.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.