15.5.2024
Hossov gól nepomohol Chicagu, Tatar bez bodu

Zdroj: sita - Hossa vs Washington

Slovenský útočník Marián Hossa skóroval v nedeľňajšom prípravnom súboji medzi tímami Washington Capitals a Chicago Blackhawks.

Tridsaťdvaročný reprezentant sa do streleckej listiny zapísal v I. tretine, keď korigoval na 1:2. Pre Mariána Hossu to bol už druhý presný zásah v príprave, v stredu sa presadil proti Detroitu. Kým vtedy sa podieľal na triumfe svojho družstva 4:3, tentoraz sa k nemu strelecky nepridal ani jeden spoluhráč a Chicago prehralo s Capitals 1:4. Vo farbách Detroitu vyšiel bodovo naprázdno Tomáš Tatar, k takmer deviatim minútam na ľadovej ploche pridal jednu "mínusku". V Bratislave sa v nedeľu predstavil tím New York Rangers a domáci Slovan zdolal poľahky 4:1.

Výsledky nedeľňajších prípravných stretnutí pred novou sezónou zámorskej hokejovej NHL:

Detroit - Pittsburgh 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Washington - Chicago 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) - Marián Hossa (Chicago) 1+0