Krásne basketbalistky si zopakujú majstrovské oslavy
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Zdroj: joj.sk
Historický víkend pre ŠBK Lúky Bratislava!
Uplynulý víkend bol najúspešnejším v histórii dievčenského basketbalového klubu ŠBK Lúky. Kadetky a žiačky nenašli na finálových turnajoch majstrovstiev Slovenska premožiteľov a zaslúžene sa stali majsterkami Slovenska. 14-ročné zverenkyne úspešnej basketbalistky Beaty Rennertovej porazili na ceste za zlatými medailami postupne Aboviu Košice 74:27, Cassoviu Košice 54:49, Ružomberok 70:36, Starú Turú 82:38 a UMB Banská Bystrica 57:39. Turnaj Final Six v Starej Turej vyhrali pred Cassoviou Košice a UMB Banská Bystrica.
joj.sk
Kadetky odohrali svoj Final Four v Košiciach. Zverenkyne Martina Pospíšila postupne zvíťazili nad UMB Banská Bystrica 65:59, Cassoviou Kočice 61:49 a Maxima Broker Košice 50:49. Na druhom mieste skončilo družstvo UMB Banská Bystrica a tretie sa umiestnili domáce basketbalistky Maxima Broker Košice.ŠBK Lúky Bratislava týmito výsledkami len potvrdili fakt, že už dlhodobo patria medzi najúspešnejšie mládežnícke basketbalové kluby na Slovensku.
Z úspechu dievčat sa teší celé ich okolie a dokážeme si predstaviť najmä pyšných rodičov. Tí si slávu svojich detí môžu navyše vychutnať v nedeľu o 11h v športovej hale na Domkárskej v Bratislave, kde v prestávke počas baráže o postup do extraligy žien s ružomberským béčkom prebehnú oslavy úspešných dievčat so slávnostným odovzdávaním medailí, pohárov, sladkých tôrt a pús. Príďte ochutnať, ako chutí pravá športová radosť. My tam s vami budeme!