19.4.2024
Krásny futsal! Brankár po penalte strihol Supermana

Neohrozený vládca futsalu na Slovensku, Slov-Matic FOFO Bratislava v predohrávke 2.kola extraligy rozdrvil mestského rivala Čekan Mekenroff vysoko 9:0.

V zápase padlo veľa utešených gólov, už do polčasu musel brankár outsidera loviť so svojej siete päť "kúskov", keď sa strelecky presadili reprezentanti Slovenska Brunovský, Kozár, Drahovský, Bartošek i Haľko.

Najkrajší moment stretnutia prišiel ale v 38.minúte, keď rozhodca nariadil po faule na Váradyho šesťmetrový kop. K lopte sa postavil brankár slovenského majstra Peter Brndiar. Loptu síce poslal ako Sergio Ramos mimo bránky, čo ale nasledovalo, zdvihlo slušne zaplnenú halu Mladosť na nohy. Súper ihneď rozohral brankárom loptu, vystrelil na bránku cez celé ihrisko. Gólman oranjes ale bravúrnym zákrokom zachránil gól a napokon pre seba aj zápas bez inkasovaného gólu. Raz si dole, raz hore... V poslednej dvojminútovke aj tak Čekan inkasoval ešte dvakrát.