V Argentíne je obrovský záujem o vstupenky na zápas s Brazíliou
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Štadión v Rosariu iba s kapacitou 45.000 dibákov
Zápas bude mať veľký význam hlavne pre Argentínu, ktorá s 22 bodmi figuruje na štvrtej priečke tabuľky a na vedúcu Brazíliu stráca päť bodov. Päťnásobní majstri sveta z Brazílie naopak môžu svojmu odvekému rivalovi výrazne skomplikovať šance na postup.
Účasť na šampionáte v Juhoafrickej republike si pritom zabezpečia prvé štyri tímy, kým piate mužstvo si o miestenku zahrá v baráži so štvrtým celkom kvalifikácie Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku. Argentína, ktorá na MS nechýbala od roku 1970, sa po Brazílii stretne ešte s tretím Paraguajom, Peru a Uruguajom.