26°
29.4.2024
Brankára Petuzziho vylúčili po incidente s podávačom lôpt

V zápase to nebolo jediné vylúčenie

To bol aj prípad zápasu River Plate - Gimnasia, keď domáci viedli od 59. minúty 1:0. V 70. minúte duelu sa mladý podávač lôpt, ktorý hrá za juniorský tím River Plate, zdráhal pri bráne hostí vrátiť loptu Petuzzimu na odkop od brány a zdržoval natoľko, že rozzúrený Petuzzi mu loptu vytrhol a hodil ju po ňom. Okamžite uvidel červenú kartu a rozhdoca vykázal aj mladého podávača. Gimnasia napokon dohrala zápas s deviatmi mužmi, keď sa v poslednej minúte začervenalo aj pred očami Daniela Ramasca a zápas sa skončil tesným víťazstvom River Plate 1:0.

Incident nebol prvý svojho druhu, keď na začiatku mesiaca musel rozhodca v zápase Gimnasia - Estudiantes pridať šesť minút po tom, čo podávači lôpt ukryli väčšinu lôpt za lavičku náhradníkov a zdržovali tak hru. Ich trik sa však nevyplatil, Estudiantes sa napokon v nadstavenom podarilo vyrovnať.