Víťazná premiéra "dorastenca" Kuťku, Žilina zdolala Nitru 2:0

Góly: 22. a 58. Jež. Rozhodca: Kružliak, ŽK: Kopas, Štrba - Tóth, 1927 divákov.
Zostavy a striedania:
Žilina: Perniš - Kopas (46. Šourek), Pečálka, Piaček, Tesák - Štrba - Rilke (81. Škvarka), Jež, Vladavič - Oravec, Adauto (74. Lietava)
Nitra: Hroššo - Šťastný, Labant, Tóth, Leško - Glenda, Barčík, Šimončič (51. Racko), Hodúr, Rák (38. Kolár) - Šimonek (65. Simunovič)

Už v 1. minúte sa dostal k HUSTEJ.tv strele spoza šestnástky Vladavič, ale nitriansky gólman Hroššo ju vytlačil na roh. V 4. minúte na opačnej strane Barčík pekne zatočil loptu z priameho kopu, Perniš ju však bez problémov stiahol. V 6. minúte hosťujúca obrana pustila Ježa až na dostrel brány, ale s jeho slabým pokusom nemal Hroššo problémy. Žilina bola aktívna, v 9. minúte Tesákovu polostrela – polocenter musel prekvapený gólman Nitry vyškriabať spod brvna. Tesák bol pri streleckej chuti, onedlho strieľal spoza rohu pokutového územia a lopta len tesne minula pravú spojnicu. V 18. minúte Jež vyzval do behu Rilkeho, Hroššo však včas vybehol a zakročil. V 22. minúte sa Jež po individuálnej akcii dostal na dostrel brány a presne umiestnenou strelou k ľavej žrdi nedal Hroššovi šancu. Onedlho po zmätkoch v hosťujúcej obrane strieľal Vladavič do žrde. V 30. minúte Štrba pekným oblúčikom vysunul Vladaviča, ktorý krížnou strelou z hranice šestnástky opečiatkoval ľavú žrď nitrianskej brány. Hneď vzápätí pálil Piaček z 20 metrov tesne vedľa. V 36. minúte Tesákov center tečovaný jedným z Nitranov takmer skončil v sieti. Na konci polčasu dali o sebe vedieť aj hostia, Glenda pálil, ale Perniš vyrazil na roh. Hneď po zmene strán Štrba prihrával do päťky Adautovi, ale ten tesne pred brankárom minul a ešte aj fauloval obrancu. V 50. minúte mali domáci výhodu priameho kopu z hranice pokutového územia, Jež však pálil len do múru. V 58. minúte mohli hostia vyrovnať, ale Šimonek z bezprostrednej blízkosti trafil Perniša. Prišiel protiútok, Rilke potiahol loptu a v šestnástke ju prihrával úplne voľnému Adautovi, ten prenechal Ježovi, ktorý druhýkrát prekonal Hrošša. Potom sa dlho nič nedialo, Žilina hrala čo potrebovala. Až v 84. minúte prišiel vzruch, najprv Oravec z otočky z 10 metrov neprekonal hosťujúceho brankára a po rohu hlavičkoval nebezpečne Piaček, ale Hroššo sa vyznamenal. Žilina tak napokon zaslúžene vyhrala 2:0.