Valér
18.4.2024
Celtic nevyužil zaváhanie Rangers

Bitka o Glasgow pokračuje

Celtic sa ujal vedenia v 24. min zásluhou McDonalda, ale domáci na začiatku druhého polčasu v rozpätí desiatich minút otočili stav vďaka dvom presným zásahom Sandazu. Hostia napokon aspoň vyrovnali, keď v 80. min bol úspešným strelcom Naylor.

Päť zápasov 30. kola mala v sobotu na programe škótska futbalová liga. Glasgowský Rangers zaváhal na svojom ihrisku, keď len remizoval s Heart of Midlothian 2:2. Jazdci viedli po 1. polčase 2:0, ale hosťom stačili 3 minúty v rozpätí 64. - 67. min zápasu, kedy zásluhou presných zásahov Karipidisa a Palazuelosa vyrovnali na konečných 2:2.

Výsledky: Kilmarnock - Motherwell 0:0, Falkirk - Inverness 4:0, Hamilton - St. Mirren 0:0, Hibernian - Aberdeen 0:0, Glasgow Rangers - Hearts 2:2, Dundee United - Celtic Glasgow 2:2.