25°
29.4.2024
Bez Vitteka už ani gól?

Bez Vitteka ani gól? Lille bez Vitteka vypadlo vo štvrťfinále Francúzskeho pohára v Toulouse

V riadnom hracom čase sa duel skončil 0:0, po predĺžení, v ktorom za domácich skóroval Pentecote (110.) a za hostí striedajúci Bastos (105.), bolo 1:1. Róbert Vittek sedel iba na lavičke náhradníkov Lille, ktoré zápas dohralo bez dvoch vylúčených (32. Obraniak, 87. Cabaye), na domácej strane musel ísť predčasne pod sprchy Bonnet (36. min). V druhom štvrťfinále prehral Sedan s Guingampom 1:3.

Francúzsky pohár - štvrťfinále:

FC Toulouse - Olympique Lille 1:1 pp, 7:6 v penaltovom rozstrele,
Sedan - Guingamp 1:3

Arsenal - Hull 2:1 vo štvrťfinále anglického Pohára FA

Arsenal Londýn postúpil do semifinále anglického futbalového Pohára FA po víťazstve 2:1 nad nováčikom Premiership Hullom City. Hostia viedli od 12. min gólom Barmbyho, v 74. min vyrovnal Holanďan van Persie a víťazstvo na stranu "kanonierov" strhol šesť minút pred koncom Francúz Gallas. Arsenal sa v semifinále Pohára FA stretne vo veľkom derby s londýnskou Chelsea, druhú dvojicu tvoria Manchester United a Everton Liverpool.