15°
Lesana
5.5.2024
Ex-Žilinčan Vršič a jeho paráda z finále pohára. Falš hodný majstra biliardu!

MARIBOR / Dare Vršič bol pred pár rokmi ešte miláčikom fanúšikov pod Dubňom. Za MŠK Žilina odohral v rokoch 2005 až 2007 takúto porciu: 41 zápasov, v ktorých strelil 12 gólov. Odvtedy toho pochodil dosť, no teraz zahviezdil naozaj na úrovni!

Dnes 31-ročný slovinský stredopoliar, momentálne obliekajúci dres klubu vo svojej domovine NK Maribor, strelil parádny gól vo finále národného pohára a čo je ešte dôležitejšie, prispel ním k jeho zisku!

Riadne falošný falš...

13-násobný slovinský reprezentant, ktorý strelil za svoj národný tím tri góly, ho dal v predĺžení finále Slovinského pohára, presne v 108. minúte a jeho klub sa v súboji proti NK Celje ujal vedenia 2:1. Vršič, ktorý sa stal so Žilinou majstrom Slovenska, dosiahol svoj parádny zásah od rohovej zástavky a loptu zatočil naozaj obdivuhodným spôsobom! Jeho ľavačka sa vskutku pochlapila! Protivník síce do konca predĺženia vyrovnal, no po jedenástkovom rozstrele sa z pohárovej trofeje tešili Vršič a spol. Dare k tomu prispel aj premenenou jedenástkou!