19°
Monika
7.5.2024
Trenčín zaslúžene majstrom! Na Pasienkoch deklasoval Slovan

BRATISLAVA / Futbalisti AS Trenčín zvíťazili v stretnutí 31. kola Fortuna ligy 2015/2016 na pôde bratislavského Slovana presvedčivo 4:0 a dve kolá pred koncom súťaže si zabezpečili majstrovský titul.

Hostia rozhodli o víťazstve už v prvom polčase, keď sa v priebehu dvoch minút presadili Van Kessel a Schet. V druhom dejstve upravili výsledok stretnutia Gino van Kessel svojím druhým gólom v zápase a v nadstavenom čase Christopher Udeh. AS Trenčín po roku obhájil titul šampióna.

Futbal - Fortuna liga 2015/2016 - 31. kolo:

ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín 0:4 (0:2)

Góly: 20. a 83. Van Kessel, 21. Schet, 90.+ Udeh, ŽK: 52. Pliatsikas - 54. Madu Kingsley, 57. Kleščík, 77. Schet, rozhodovali: D. Sedlák - Balko, Benko, 2847 divákov

Slovan: J. Mucha - Pliatsikas (69. Dielna), Saláta, Sekulič, Podaný - G. Scott (46. Crnkič), De Kamps - F. Kubík, V. Savičevič, Zreľák - Vittek (37. Milinkovič)
Trenčín: Šemrinec - M. Šulek, Kleščík, Skovajsa, Madu Kingsley - Koolwijk (85. Udeh), Lawrence - Van Kessel, Bero (68. Maierhofer), Schet - S. Kalu