Famózne nožničky! Síce v obkľúčení, asi aj faulovaný, ale nezastaviteľný!

Famózne nožničky! Síce v obkľúčení, asi aj faulovaný, ale nezastaviteľný!

KÁHIRA / Gól nožničkami je zaujímavý vždy. Ale je pravda, že sú už také tie "obyčajné" nožničkové a potom tie "frajerskejšie"... Ten, ktorý vám teraz ukážeme, patrí rozhodne do tej druhej kategórie. Bol naozaj famózny!

Možnosť vidieť ho mali fanúšikovia v zápase 25. kola egyptskej futbalovej ligy, v ktorom hostil druhý Zamalek predposledný tím El Hodood. Mal to byť absolútne jasný výsledok, veď hostia získali za celú sezónu chudobných 9 bodov...

Paráda od A po Z!

Napokon ho však rozhodol jeden jediný gól. Bude sa však o ňom ešte veľmi dlho hovoriť! Padol už v siedmej minúte súboja a postaral sa oň Bassem Morsi. 24-ročný útočník domácich, ktorý sa narodil na Nový rok 1992, má sedmičku očividne za šťastné číslo. Sedem zápasov zatiaľ odohral za Egypt a dal v nich obdivuhodných sedem gólov. No a teraz v siedmej minúte ligového súboja strelil naozaj nádherný gól. Otočený chrbtom k bráne a tiesnený dvoma obrancami si na prsiach pripravil ťažkú loptu zo stredu poľa a vzápätí vystrihol fantastické nožničky. Prudká lopta sa ešte odrazila od pravej žrde hostí a nádherný gól bo na svete!

Zdroj: noviny.sk/youtube.com

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

09:10 Kúpili sme ZOO
11:45 Periskop hore a dole
13:45 Nový začiatok
08:00 Môj bratranec Vinny
10:45 Mačka a pes
13:20 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY
09:00 Hľadá sa dom pre milionárov IV.
10:25 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
11:20 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
09:30 Ruby z dúhy I.
09:50 Knihy od Stonožky
10:00 Jahôdka a jej kamaráti I.
09:00 Tajemství úspěchu
11:05 Belmondo
12:55 Velký draft