Rudolf
17.4.2024
Sušič usušil veru riadne! Famózna pumelica ľavačkou z vyše 30 metrov!

SPLIT / Dva zápasy boli v prvý marcový deň na programe aj v chorvátskej futbalovej lige. V Splite hostil v 25. kole tretí Hajduk predposledný Osijek a diváci tam videli jeden nádherný gól.

Najprv však zostali mierne zaskočení, keďže domáci favorit prehrával už od 8. minúty. Netrvalo to však dlho a o ďalšie tri už bolo vyrovnané.

Trafil to fantasticky!

Postaral sa o 24-ročný reprezentant Bosny a Hercegoviny Tino-Sven Sušič. Ofenzívny stredopoliar ostal verný svojmu priezvisku a z vyše 30 metrov "usušil" ľavačkou takú delovku, že brankár Osijeku Borna Žitnjak sa mohol aj roztrhať a i tak nemal žiadnu šancu loptu lapiť. Hajduk ešte do prestávky skóre otočil a keď sa už-už zdalo, že dokráča k očakávanému víťazstvu, chuť nádherného gólu Sušičovi v ústach predsa len zhorkla... Jeho pumelica totiž neprispela k trom bodom, keďže Osijek vyrovnal na konečných 2:2 v piatej minúte nadstaveného času.