Jasno
-1°
Bratislava
Vanda
7.2.2023
Zemetrasenie v Slovane! Jeho dres už neoblečie sedem hráčov
Zdielať na
Futbal

Zemetrasenie v Slovane! Jeho dres už neoblečie sedem hráčov

BRATISLAVA / Futbalový klub ŠK Slovan Bratislava v jarnej časti najvyššej slovenskej súťaže už neráta so službami Erika Čikoša, Dávida Hudáka, Nicolása Gorosita, Lestera Peltiera, Patrika Saba, Timoteja Záhumenského a Samuela Štefánika.

Informuje o tom oficiálna internetová stránka druhého mužstva po fortunaligovej jeseni.

"Všetci títo hráči boli zaradení na transferovú listinu. Trojici Filip Ďuriš, Lukáš Gašparovič, Róbert Matejka, ktorí sú členmi širšieho kádra A-mužstva, resp. juniorky, by sme v prípade záujmu umožnili hosťovanie, aby mohli získať potrebnú hernú prax. Títo hráči majú šancu presvedčiť nás o svojich schopnostiach a môžu zabojovať o svoju budúcnosť v Slovane. Evidujeme záujem o hosťovanie brankára Martina Krnáča. Po zvážení všetkých pre a proti sa rozhodneme, či ho uvoľníme," povedal viceprezident a člen predstavenstva ŠK Slovan Ivan Kmotrík ml.

Vedenie "belasých" využije prestupové okno aj na skvalitnenie kádra, keďže klub ako obvykle má najvyššie ambície. "Chceme bojovať o double, na čo potrebujeme tých správnych futbalistov. Vytypovaných máme viacero hráčov, s niektorými sme vo fáze finálnych rokovaní. Už čoskoro by sa mal k mužstvu pripojiť jeden nový hráč, s ktorým sme dohodnutí na podmienkach. Od podpisu zmluvy nás delí iba lekárska prehliadka, ktorú by mal podstúpiť 7. januára. Ďalšie transfery sú v štádiu riešenia. O podmienkach rokujeme s ďalšou dvojicou futbalistov. Ich výkonnosť si ešte chceme otestovať v príprave a následne sa rozhodneme o ich prípadnom angažovaní," priblížil plány viceprezident Slovana.

Bratislavčania majú po jeseni sedembodové manko na obhajcu titulu z Trenčína. Jarná časť by sa mala začať 20. kolom v termíne 27. februára 2016, záverečné 33. kolo je plánované na 28. mája 2016.

Súvisiace články