Legendu Ceniho zradila technika. Robinho ho nachytal super halfvolejom!

Legendu Ceniho zradila technika. Robinho ho nachytal super halfvolejom!

SAO PAULO / Brankár Rogério Ceni je absolútnou legendou klubu FC Sao Paulo. Veď zaň chytá už od roku 1992 a dnes sa postavil medzi jeho žrde na jubilejný 1200. zápas!!! Nedal si však pekný darček...

Už 42-ročný Ceni je však legendou nielen pre svoju brankársku dlhovekosť a schopnosti, ale aj (či najmä...) vďaka tomu, že vie strieľať góly. Počas svojej kariéry ich z jedenástok a priamych kopov nasúkal do sietí súperov neuveriteľných 125!!!

Starý kozák nachytaný na hruškách...

Jeho preslávená kopacia technika ho ale v úvode súboja 12. kola Campeonato Paulista na trávniku Palmeirasu zradila. Horšie je, že nie pri zahrávaní útočnej štandardky, ale po malej domov od spoluhráča. Poskakujúcu loptu trafil skúsený gólman v 3. minúte pravačkou zle a tá zaletela priamo k ofenzívnemu stredopoliarovi domácich Robinhovi (nie je to ten hviezdny známy z pôsobenia v Európy, ale 27-ročný hráč vlastným menom Róbson Michael Signorini). To by ešte až tak nevadilo, veď Robinho bol od brány Ceniho vzdialený asi 45 metrov. Zareagoval však bleskovo. Loptu si stlmil hruďou a vzápätí vyslal smerom na bránu hostí parádny halfvolej! Rogério bol totiž v momente svojho nevydareného odkopu tesne pred šestnástkou a ďalekonosnú strelu, ktorá zapadla priamo pod jeho brvno už chytiť nestihol. Nádherný gól, ktorý odštartoval pohromu pre Sao Paulo. To prehralo 0:3 a prišlo až o dvoch vylúčených hráčov.

Legendu Ceniho zradila technika. Robinho mu poslal ďalekonosný pozdrav! Zdroj: noticias.bol.uol.com.br/esportes.r7.com

Zdroj: noviny.sk/youtube.com

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:30 Krimi
06:05 Noviny TV JOJ
07:00 Opatrovateľky v akcii
05:00 NA CHALUPE
05:40 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
06:45 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela
05:10 Extrémna premena II.
05:55 Extrémna premena II.
06:35 Fashion Hero: Svet módy trochu inak
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:25 Pinocchio
07:05 Loď lásky
09:00 Tajemství úspěchu